Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-07, 21:59   #4345
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja powiem tak, że przeszło mi przez myśl, że Sed nas zaskoczy takim numerem [emoji7] dlaczego? Bo była już zrezygnowana tym, postanowili zbierać na in vitro, więc w pewnym sensie głowa odpuściła myśląc, że już z tego nic nie będzie.
A wtedy wychodzi najlepiej [emoji4] na co mamy piękny dowód.

Dlatego dziewczyny skupiać się na czymś innym, planować coś, byle odciągnąć myśli od starań, a każda będzie nam wrzucać takie foty [emoji7]Też mamy jazdy ze snem.
I się zastanawiam czy my coś robimy nie tak, czy coś jej jest, czy to taki typ [emoji848]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja się już chyba pogodziłam że ten typ tak ma, pediatrzy tylko potwierdzaja że tak bywa i nie ma żadnych wskazań do dalszej diagnostyki, do tego alergicy często gorzej sypiaja. Pogodziłam w sensie,że kiedyś to minie ale raczej niezbyt predko. Lekko nie jest, ale co zrobic


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Hej hej co u was? [emoji854]


Moje dziecko nauczyło się wstawać jak tylko ma się czego zlapac [emoji2356] dajcie silyyyy[emoji1787]teraz zamiast spać to wstaje w łóżeczku..

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jak mnie to wkurza jak jest zmęczony, chce spać, kładę go ale musi wstawać [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora