Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-21, 19:22   #3035
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziś byłam w galerii i ogólnie ciężko jest znaleźć coś co jest typowo dla danego typu, bez domieszki innego. Np. znalazłam sukienkę na jedno ramię idealna dla TG gdyby nie fakt, że miała bardzo miękki i lejący materiał oraz dół "tulipan" i teraz nie wiem czy byłaby dobra dla TG czy może te detale ją dyskwalifikują... Mi jest bardzo ciężko znaleźć coś w sklepach, bo nie dość, że nie mam takiego wprawnego oka i nie rozpoznaję od razu jaki to styl wg. Kibbe to jeszcze co sklep to inne lustro (raz poszerza, raz wyszczupla) i ciężko jest zrobić sobie zdjęcie z przedniej kamery, bo w przymierzalni jest po prostu za mało miejsca [emoji12] chyba dobrym wyjściem byłoby, jak Celestine, zamówienie rzeczy online dla kilku typów i na spokojnie zrobienie sobie w nich zdjęć w korzystniejszych warunkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie taki miałam pomysł, pozabawiac z Zalando i przetestować. Tylko teraz jest mega dużo sukienek z luźną talia (albo po prostu bez zaznaczonej talii albo wręcz trapezy) i nie wiem w sumie jeszcze dla jakiego one są typu (natural???) ale wiem ze mi w nich bardzo źle [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora