Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-21, 21:58   #2689
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MrsLalee Pokaż wiadomość
Cześć , jestem nowa ale podczytuje regularnie przeprowadziłam się właśnie z dużego bardzo miasta do mniejszego i musiałam niestety zrezygnować z pracy, była to praca w biurze w korporacji, ale bardzo ja lubiłam . Teraz od kilku miesięcy szukam i szukam i kompletnie nic mam już 28 lat i też mnie to strasznie dobija i siedzenie w domu również . Mam wrażenie że życie przekręciło mi się do góry nogami i z mieszkania samej , pracy w dużym mieście, wróciłam do małego miasta i mieszkam znów z rodzicami ( musiałam z powodów rodzinnych podjac taką decyzję ) i doła mam okropnego [emoji45]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy był lub będzie na zakręcie. Pomyśl na spokojnie co byś chciała robić. Uderz może w jedną branżę zgodnie z zainteresowaniami i predyspozycjami. Gdy mnie się wszystko posypało to miałem dwa wyjścia, albo znaleźć coś tutaj zgodnie z moimi oczekiwaniami, albo wyjechać za granicę. Bo jak mam robić coś niesatysfakcjonującego to wolę to robić za większe pieniądze.
Co do języków, to z moich kolegów, wszyscy głównie nauczyli się angielskiego z komputera albo piosenek.
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora