Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o wielomilionowych zbiórkach na leczenie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-29, 08:29   #15
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Co sądzicie o wielomilionowych zbiórkach na leczenie?

Dla mnie takie zbiórki mają sens, jeśli ktoś chce pomóc, ma okazję, jeśli nie- nikt nie zmusza.
Natomiast mnie osobiście razie, jak pod każdym możliwym postem jakiejkolwiek aktorki/piosenkarki "gwiazdy" czy artykułem na jakikolwiek temat ludzie spamują tymi zbiórkami. Takie akcje powinny mieć jakiś inny marketing, a nie z każdej strony "daj". Artykuł o wygranej Stocha - komentarze "daj na dziecko", artykuł o śmeirci Bryanta- "daj na dziecko", kulki mocy Lewandowskiej - mnóstwo komentarzy"daj na dziecko". To mnie razi bardzo, bo przez taki nachalny marketing daję coraz mniej, bo gdzie nie spojrzy się tam ktoś na coś zbiera.
Inna sprawa- wspaniałomyślni celebryci propagujący takie akcje i namawiający szarych "followersów", żeby dali zamiast po prostu sfinansować leczenie tej osobie. Przykładowa Lewandowska namawiająca, żeby uzbierać 200 tys. zł od Polaków zarabiających pewnie nawet nie średnią krajową, zamiast po prostu przekazać na ten cel kwotę o wartości jej jednej torebki. Albo Szczęsny, który kupił jakiś projekt willi za 40 tys. zł którą będzie budował za miliony i te 40 tys. zł przeznacza na cel charytatywny. Super, niech pomagają, tylko 100 zł od przeciętnego Polaka dużo więcej poświęcenia wymaga niż takiego Szczęsnego czy Lewandowską 500 000 zł.

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2020-01-29 o 08:31
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując