Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-02, 11:59   #3973
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Szczerze to nie widze roznicy wrzasku pomiedzy wiekiem 2 miesiace a 2 lat. Moja corka zawsze histeryzowala, teraz to nawet mniej bo mozna z nia sie porozumiec. Minus taki, ze jest duzo silniejsza w tych atakach (ja jej nie utrzymam na rekach jak wpadnie w histerie, raz z rozpaczy polozylam ja na chodnik na srodku wysepki tramwajowej blokujac ruch, na szczescie ludzie byli bardzo wyrozumiali).
No i ja sie przyzwyczailam,nie narzekam. Histeryzuje to trudno, idzie do lozka, uspokoi sie i za chwile jest najweselszym dzieckiem swiata. Mnie nerwy nie puszczaja.

Bardziej mnie martwi niszczenie, w domu niczego nie niszczy. Natomiast po rozmowie z dyrektorka zlobka zrozumielismy, ze lista zniszczen jest duzo dluzsza niz szczebelki w dwoch lozkach. Pod wplywem Elizy do smieci poszedl tez konik na biegunach I pomniejsze zabawki. Tyle ze nie zrobila tego specjalnie, po prostu uzywala zbyt intensywnie. Jej na pewno pomaga wyrzucenie energii na dworze, w zlobku wychodza tylko raz dziennie bo podobno rodzice narzekaja na brudne dzieci.
Rozwazamy zapisanie do lesnego przedszkola.

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora