Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-04, 19:15   #2761
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
No ta, właśnie widać, nawet w tym wątku Florence czy jak jej tam została przez was oceniona jako brzydka (a zadbana, sorry, jest), kolejna aktorka została oceniona na 6.5 przez Edana.

Ona serio dziwnie wygląda.



Cytat:
Co to znaczy "ładna"? Niby słyszę, że jestem "ładna", ale dla facetów w moim typie (nie chadów, raczej typ chudego nerda) i i tak ciągle za mało, bo wymieniają mi wady i jako zarzut pada bycie "nie-laską", zatem ładny to jest pojęcie mocno względne i wg tych kryteriów to tak naprawdę większość facetów za ładne ma kobiety, które ja uznałabym za piękne, a to już znacznie im utrudnia sprawę.

Jaką nie-laską?
Względnie sporo kobiet miniętych na ulicy, uważam za ładne. Nie są wartości rzędu kilku procent.


Cytat:
Mam koleżankę w okolicach 30stki, która jest obiektywnie przeciętna z wyglądu, nie piękna ani nie brzydka, brązowe proste włosy, brązowe oczy, 165cm, waga w okolicy 55kg, wygląda trochę koreańsko, a przez całe życie żaden facet się nią nie zainteresował. Jeszcze nie miała nawet swojego pierwszego pocałunku i co? Gdzie te tabuny mężczyzn? W końcu jest zadbana, do pracy ubiera się elegancko, czasem spódnica czy sukienka.

Ta, jasne. Pełno facetów się nią interesowało, tylko ona żadnego nie chciała.


Cytat:
Mnie zastanawia krewet w ogóle, po co Ty się na te randki umawiasz i chcesz kogoś poznać, skoro uważasz, że:
- większość kobiet jest głupia,
- większość kobiet jest "ulana",
- większość kobiet rozmawia na głupie tematy, bo Ty byś tych "bzdur" nie zniósł (tj. dokładnie pytania, która aktorka Ci się podoba),
- wszystkie kobiety lecą na chadów.

Tak działa biologia. Potrzebuję kobiet przy sobie.


Co do pogrubionego - co masz na myśli?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora