Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-05, 09:23   #1437
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Świetny wynik, brawo!
Podziwiam za to bieganie, ja nie lubię biegać. Próbowałam już kiedyś i zupełnie mi to nie idzie.

Używasz może jakiejś aplikacji, która wylicza te kilometry?
Tak.
Addidas running

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Super wynik


Ja dzisiaj w nocy spać nie mogłam, o 7 rano dopiero zasnęłam dobrze, że do pracy na 16 więc coś odespałam mimo wszystko, ale już ugotować nic nie zdążyłam, kupiłam jakiś kefir, kabanosy i jogurty w żabce na szybko. Mam nadzieję, że dzisiaj będe spać normalnie....
Ja sie o 3 obudzilam i juz nie zasnelam

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Zabić nie zabiłam. No chyba, że mentalnie. Bo mentalnie zgładziłam tą planetę setki... miliony razy
Podeslac ci mantre na zla karme ?

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam Secret Chodakowskiej. Nie udało się zrobić go w 100% dobrze, ale jednak wykonałam cały. Niektóre ćwiczenia są ciężkie i nie daję rady zrobić ich w całości. Może z czasem będzie lepiej.
Dodatkowo byłam ok. 30 minut na spacerze. W połowie drogi zaczął padać deszcz, więc średnio się udał.
Diety nadal nie mam, czasem wpadną jakieś grzeszki, ale staram się wliczać je w bilans kaloryczny. Nie są to dokładnie obliczone kalorie, ale jednak trochę to pomaga.


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie! Czuj się jak u siebie, im więcej nas, tym lepiej. I jak się czujesz po pierwszym treningu? W ogóle ile ważysz/wzrost i ile chcesz zrzucić?





Wow, dajesz czadu! Aż mnie zmotywowałaś!


Ja dziś z Moniką pół treningu dla początkujących i Mel B trening cardio. Ogólnie? Ledwo żyję. Moja kondycja jest naprawdę zerowa, a teraz mimo dostania pracy ( ) będę machać te ćwiczenia wszystkie, choć to dla mnie udręka po prostu, ale muszę schudnąć. Naprawdę, nie ma bata. Będzie bolało, ale będzie pięknie


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Meldujw wczoraj 7.2 km dzisiaj 7.4 km marszu.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując