Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-06, 08:06   #5001
collagex
Raczkowanie
 
Avatar collagex
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
GG do collagex
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cześć dziewczyny
Mam PCOS i myślałam, że głównie z tego wziął się mój "trądzik", ale ostatnio zaobserwowałam coś dziwnego. Odkąd miałam ekstrakcje ósemki i od razu po przyłożyłam sklepowe puszki coca coli-po paru dniach (nie od razu) wysypało mnie tylko na jednej stronie no i tak mi się już utrzymuje od 4 tygodni. Te pryszcze od razu były białe i strasznie swędziały. Na dodatek nie wiem czy to problem typowo zewnętrzny bo odkąd usunęłam ósemkę zaraz po założeniu aparatu, miałam ciężko coś pogryźć, więc moja dieta wyglądała następująco: chałka, mleko, danio. Czyli dużo nabiału i cukru. Zaczęłam najpierw od odstawienia całkowicie nabiału od prawie 2 tygodni no i moja lewa strona twarzy jest gładziutka, a druga powoli się goi. Cukier kiedyś udało mi się odstawić całkowicie (czyli wszystkie produkty, które chociażby zawierają 1g) i nie zauważyłam poprawy po 2 miesiącach. Dodam, że zawsze w swoim cyklu mam takie dni, że cera i włosy są w lepszym stanie i obawiam się, że właśnie mam ten etap. Teraz mam 33 dc i raczej bliżej mi do miesiączki, więc nic nie rozumiem Czy po zdjęciu da się określić typ trądziku? Mam zbadane wszystkie hormony, ale nie wiem, które są odpowiedzialne za trądzik, ponieważ robiłam wszystko w stronę PCOS.

Edytowane przez collagex
Czas edycji: 2020-02-07 o 16:26
collagex jest offline Zgłoś do moderatora