Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Częstochowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 14:22   #620
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez Szept_ Pokaż wiadomość
Hej, trochę odgrzebując temat.
Poszukuję dobrego fryzjera w Częstochowie, chodzi mi tylko o obcięcie, nie o koloryzację czy czesanie. Ważne, żeby potrafił doradzić w kwestii obcięcia i dobrał fryzurę do kształtu twarzy. Cenne byłyby też, gdyby potrafił doradzić na temat dbania o włosy, sposobów pielęgnacji, mało inwazyjnego układania, itp. Wolałabym też, żeby nie używał prostownicy - mój poprzedni tego nie robił, ja sama też jej nie używam. Niestety, z racji przeprowadzki, zostałam bez zaufanego specjalisty, a dotychczasowe doświadczenia w Częstochowie sprowadzają się do ujdzie, ale szału nie ma i do nieszczęsnej prostownicy.
Mam włosy lekko falowane, cienkie, łatwe do obciążenia i farbowane. Raczej niskoporowate, długość do łopatki. Zwykle bardzo nie stylizuję włosów, ważne więc, żebym nie musiała spędzać godzin przed lustrem, żeby fryzura jako tako wyglądała.
Wiadomo, wolałabym, żeby ceny nie były w kosmos ale na obecny moment najważniejsze jest dla mnie zadowolenie z obcięcia.

Polecam Pracownie Fryzjerką Gajewski na ul. Sikorskiego 34. Od długiego czasu obcina mnie Edyta (chyba już ze 2 lata). Szczerze ją uwielbiam. Jestem zadowolona za każdym razem. Wydaje mi się, że rozumiemy się bez słów. I nie używa prostownicy. Chociaż ja prostownicę lubię Płacę dość dużo. Na początku było mniej. Ale co zrobić.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując