Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2020 - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-12, 18:56   #35
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamusie marcowe 2020 - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Rozglądam się jeszcze za jakąś fajną okazja na łóżeczko i chustę, ale to na spokojnie. Łóżeczko będzie potrzebne pewnie nie wcześniej niż za kilka miesięcy a chusty jak nie znajdę to mi na razie znajoma pożyczy [emoji6]
O właśnie chustę! Jeszcze chustę muszę wyciągnąć i wyprać. Bo chciałam już pisać, że udało mi się skończyć dzisiaj pakowanie toreb i przygotowywanie wyprawki w 90% (ozdoby muszę powiesić i zamontować pasy w foteliku).
Jeszcze muszę rozwiązać kwestię laktatora, monitora oddechu i niani. Rozwiązać, bo teoretycznie te rzeczy mam ale niania jest już trochę dobita po starszaku (wiesza się, trzeszczy) i tak myślę czy by jednak nie ogarnąć nowej. A laktator i monitor pojęcia nie mam gdzie są, gdzieś to po starszaku upchnęłam tak że za cholerę znaleźć nie mogę A nie uśmiecha mi się wydawać ponownie kasy... Więc z laktatorem się w ogóle wstrzymam chyba do porodu (może jakimś cudem nie będzie potrzebny choć wątpię) a ten monitor to ehh, chyba kupię nowy bo to jednak był dla mnie duży komfort psychiczny nie musieć co chwila zerkać do łóżeczka i sprawdzać czy z młodym wszystko ok.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując