Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-17, 08:22   #71
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Ja wcale nie czuje postępu,wręcz życzę Ci powodzenia ale warto chociaż mieć jakieś swoje pieniędze żeby nie być na jego utrzymaniu bo później w razie kłótni ciężko Ci będzie wynająć jakieś mieszkanie a możesz mieć problem żeby wrócić do rodziców.
Oczywiście postawa Twojego taty nie jest dobra,mój jak miałam pierwszego chłopaka który po mnie przyszedł zamykał mu drzwi przed nosem,a mnie do szkoły odprowadzał byle bym na wagary nie chodziła,czy do niego pełna kontrola.
Efekt był taki,że i tak wagarowałam i wybrałam mojego chłopaka takie zabranianie nie jest dobre i do niczego nie prowadzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora