Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-18, 08:11   #4840
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że chodziłam na basen z rodzicami regularnie jak byłam mała...później zapisali mnie na naukę pływania, ale bardzo kiepsko uczyli i tylko zrazili mnie do wody Kazali robić rzeczy których sie bałam na tamtym etapie i później nie chciałam chodzić. Także pamiętaj sprawdzić najpierw czy dobrze uczą na takiej szkole i czy dziecko nie ma jakichś lęków do wody czy skakania do wody, żeby tego nie pogłębić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dzięki za wskazówkę[emoji8] moja starsza właśnie lekliwa to będę o tym pamiętać[emoji4]

Wogole dziewczyny które czekają na kolejne dziecko - czujecie taką miłość i czułość do brzucha jak przy pierwszej ciąży? Ja z córka się rozplywalam nad każdym ruchem (bo było ich mało), wyprawkę szykowalam z namaszczeniem i wogole ta cała otoczka. A teraz nie mam czasu, skupiam się w 100% na młodej bo wiem że zabiorę jej ten czas jak młodsza się urodzi. Obmyslam zabawy ze starszą na czas karmienia młodszej, zastanawiam się jak tylko jej nie zaniedbać. No skupiam się na starszej zamiast na ciąży. Do tego stopnia że obawiam się czy po porodzie będzie eksplozja miłości do młodszej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora