Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-18, 08:25   #4841
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówkę[emoji8] moja starsza właśnie lekliwa to będę o tym pamiętać[emoji4]

Wogole dziewczyny które czekają na kolejne dziecko - czujecie taką miłość i czułość do brzucha jak przy pierwszej ciąży? Ja z córka się rozplywalam nad każdym ruchem (bo było ich mało), wyprawkę szykowalam z namaszczeniem i wogole ta cała otoczka. A teraz nie mam czasu, skupiam się w 100% na młodej bo wiem że zabiorę jej ten czas jak młodsza się urodzi. Obmyslam zabawy ze starszą na czas karmienia młodszej, zastanawiam się jak tylko jej nie zaniedbać. No skupiam się na starszej zamiast na ciąży. Do tego stopnia że obawiam się czy po porodzie będzie eksplozja miłości do młodszej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardziej panikuje gdy ruchów nie czuje,boję się od samego początku żeby było dobrze,bo najpierw brałam Duphaston 2 tygodnie,później leki na tarczyce teraz żelazo i ciągle coś.
Z dobry tydzień płakałam,że tracę wolność a byłam mega aktywna przed ciąża a teraz tak mało mi rzeczy wolno.
Ciąża nie była planowana,a lekarze twierdzili,że bez leków nie zajdę.
Miałam problemy hormonalne,problemy z owulacja,częste torbiele na jajniku,nieregularne miesiączki.
Z poprzednim partnerem nie zabezpieczałam się prawie rok nie zaszłam,to tak mnie to przekonało,że jednak ze mną jest problem.
Z kolejnym dwa cykle i ciąża totalny szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora