Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-18, 08:52   #4845
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Boję się bardzo porodu a czas leci tak szybko pierwszy termin z ostatniej miesiączki mam na 8 czerwca a kolejny z USG na 17 czerwca tak mało czasu już zostało,zaczął mi się 6 miesiąc ciąży jeszcze 16 marca ta glukoza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Pamiętam jeszcze jak zaszłam w ciążę jak panikowałam,że będę musiała co miesiąc pobierać krew a często się zdarza,że nawet dwa razy w miesiącu miałam pobierana bo dodatkowe badania z krwi na tarczyce miałam robioną.
Wcześniej chodziłam raz na rok na pobieranie i tak się bałam,że cała noc nie spałam a teraz chodzę jak z automatu w ogóle nie wzruszona i zero paniki jestem w szoku jak można się do takich rzeczy przyzwyczaić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Bura z tą miłością to pamiętam że doba po porodzie to rozplywalam się nad córka. No siedzieliśmy z mężem i się na nią gapilismy[emoji23] potem w domu doszły problemy to już było gorzej, taka pełna miłość doszła po kilku msc

Właśnie mam milion tych obaw aż boję się że zacznę zaniedbywac młodszą. Mam poprostu w otoczeniu niechlubny "wzór" odrzucenia starszej córki przez matkę i jest tak przykro na to patrzeć. Tak bardzo nie chciałabym tego powielic że boje się że pójdzie w drugą stronę.

Jaka piękna wiosna u mnie[emoji274] 10stopni o 9 rano[emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w rodzinie tak niestety jest bardziej faworyzują mojego młodszego o rok brata no niestety tak było od zawsze,ale to było bardzo przykre.
U mnie 8 stopni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Zasanatawiam się dlaczego była ta przerwa,że mała się nie ruszała prawie cały dzień a teraz daje popalić nawet rano co rzadko się jej zdarzało.
Moja mama wczoraj mówiła,że mam wypić jakieś sok z kiszonki w sumie uwielbiam takie soki i pije co jakiś czas,i co ciekawe bardziej na nią podziałało niż słodkie które wtedy jej nie uaktywniło hehe
Mam nadzieję,że się jakiś wzdęc nie dostała,że teraz się tak uspokoić nie może
To dopiero 23 tydzień więc może też te ruchy takie mają być,nie wiem czego w ogóle się spodziewać bo to moja pierwsza ciąża dlatego czasami panika jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora