Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Które żele/mydła z dobrym przyjaznym składem, nie niszczące warstwy ochronnej skóry?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-21, 18:32   #21
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Które żele/mydła z dobrym przyjaznym składem, nie niszczące warstwy ochronnej

Cytat:
Napisane przez PieknaDojrzalaKobieta Pokaż wiadomość
Uczywiście że jest różnica czy smaruje się/wciera w ciało/skórę składniki naturalne,
czy chemiczne toksyczne...tym bardziej ze robimy to prawie codziennie.


Drogie panie prosiłabym o bardziej konkretne wypowiedzi, a nie rozbijanie się na zbyt drobne
Bo nadal nic czego szukam nie zostało polecone ;(

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------



A czy skora po tym żelu nie jest ściągnieta?
i czy nie zawiera on w składzie alkoholu?bardzo nie lubię w kosmetykach alkoholu, wysusza postarza skórę...nawet niewielka ilość.
Jest tam Benzyl Alkohol w końcowym składzie. Mojej skórze nic nie zrobił typu wysuszenie itp nie ściąga jeżeli o to chodzi ale ja mam skórę mieszaną.

Nivea i Tołpa nawet nie warto sobie zaprzątać głowy tymi markami, jak większości sprzedawanych na pułkach sklepowych.

Ja zaś od siebie nie wiem jak doradzić bo nie mam wrażliwej cery, ale mogę polecić półprodukty i przepisy ze strony
https://ecospa.pl/receptury/kosmetyki-do-demakijazu

Myślę, że jak coś upatrzysz sobie i zadasz pytanie na stronie to na pewno Ci odpowiedzą
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując