Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-21, 19:24   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że po prostu doskwiera Ci dorosłość.

Kiedy człowiek ma naście albo dwadzieścia lat, to mu się wydaje, że go czeka Bóg wie co. Zapomina tylko o jednym drobnym szczególe: prawdopodobnie należy do tych dziewięciu na dziesięciu, którzy nie mają na to Bóg wie co środków finansowych, dlatego jego dorosłe życie szybko dominuje zarabianie pieniędzy. Praca zajmuje mu większość czasu, przynajmniej od poniedziałku do piątku, i to jak ma farta, bo może też trafić na nieregularne godziny. Do tego dochodzą jakieś inne drobne obowiązki i nagle się okazuje, że tego czasu dla siebie wiele nie ma. To siłą rzeczy powoduje pewne uczucie zmęczenia i monotonii , i taki kryzys rozczarowania tym dorosłym życiem.

Ja i mój mąż głownie pracujemy, czasem po kilkanaście godzin, potem padamy na ryj. Za mało czasu na życie zostaje. Ale jakoś nie widzę rozwiązania tej sytuacji, musiałabym chyba wygrać w lotka.

Z drugiej strony chyba trzeba się po prostu nauczyć cieszyć małymi rzeczami, a nie wymyślać głupoty.

No i we dwójkę na pewno jest lepiej.
Coś w tym jest, ja też się bardzo rozczarowalam dorosłym życiem. Chyba wiele osób spotyka taki kryzys.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując