Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-22, 07:42   #2850
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Ja muszę powoli zacząć myśleć o meblach dla starszaka, bo jak kupować meble to właśnie dla niego, maluch dostanie w spadku po bracie starszak za 2 lata idzie do szkoły, więc i tak będzie potrzebował nowych mebli, a jego komody nie są zniszczone, więc będą akurat dla malucha

Wózek kupimy na pewno 1w1 samą gondolę, najtańszą na allegro, tak mieliśmy ze starszakiem i się sprawdziło, spacerówkę mamy Valco Baby Snap 4, więc też zostanie ta - starszak do 3rż jeździł, ona ma długie siedzisko, więc spokojnie się mieścił fotelik pewnie mc citi - taki sam jak miał starszak. Adaptery do gondoli muszą być obowiązkowo

Wczoraj powiedziałam o ciąży mojej mamie wreszcie cieszy się z nami i trzyma kciuki, dzisiaj teściowa dostanie fotkę starszaka w koszulce "będę starszym bratem" a reszta świata jak się dowie to się dowie

Dzisiaj dzień porządków i zakupów blah... muszę wykorzystać, że mam trochę więcej energii, bo w poniedziałek przyjeżdża brat męża, który jeszcze u nas nie był, więc na bank będzie robić wizytację i zaglądać po kątach no i muszę powoli zacząć myśleć o organizacji pokoju dla malucha, mimo że na początku będzie raczej spać z nami to w tym pokoju są na razie zapasowe krzesła, spora część narzędzi, których tż nie ma czasu od 3 lat wynieść do garażu itp. itd. No i koniecznie musimy pomyśleć o jakimś małym remoncie sypialni i przearanżowaniu przestrzeni, bo póki co męża szafa z ubraniami stoi w pokoju malucha, a na pewno tak nie zostanie i musi się na nią znaleźć miejsce w sypialni.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ja mam pytanie zupełnie innej natury. Wiem, że klucia, ciągnięcia, pobolewania podbrzusza są normalne, bo i tak powiedział mi lekarz, ale... zdarzają mi się takie dziwne kłucia zlokalizowane w kroczu... pochwie? To takie uklucie jakby szpilka. Nie mam innych objawow temu towarzyszacych. Czy ktoś coś podobnego zaabserwowal? Odchodzę od zmysłów, A dziś sobota..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się zdarza, nie wiem czy to kwestia też jakichś więzadeł podtrzymujących czy czegoś innego, ale się tym nie martwię

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora