Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-22, 07:41   #3187
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez netya Pokaż wiadomość
o jezu, współczuję :/
Dzięki, pocieszałam się tym, że wszyscy uważali to za świństwo. A najbardziej tego dnia dobiło mnie, że Pani Prezes na Wigilii pracowniczej 2 godziny po wręczeniu mi wypowiedzenia obsmarowała mnie w oczach pracowników: że zwolniła osobę, która działała na niekorzyść firmy, że siała bunt i zamęt itd. Po czym podsumowała to wszystko, że to jest dorosłe życie a nie przedszkole i trzeba ponosić konsekwencje tego, co się robi. Jak mi to przekazali moi współpracownicy to mi szczęka opadła...
Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Dzięki No mi też bardzo przykro, że po 4 latach zostałam potraktowana z buta i to na podstawie jakiś bzdur wyssanych z palca. Cały dzień chodziłam z czerwonymi oczami, bo co rusz mi puszczały nerwy, ale nikt nie zapytał czy się coś stało (bo w końcu wiedziały co :/)
Ja tak zostałam potraktowana po dwóch latach. A w czerwcu 2018 Pani Prezes to by mi w 4 litery weszła, żebym tylko szybciej została na umowę o pracę - wtedy byłam na zleceniu, bo studiowałam.
Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Nie spędza się życia z kimś, kto chce z nami być tylko w dobrej sytuacji, a w złej umywa ręce.
No tak - mój z kolei mnie wspiera jak może, widzi jak wygląda rynek pracy u nas w mieście. Nawet wspiera mnie w kursach, na których teraz byłam z paznokci. Bylebym się tylko nie załamywała tym wszystkim
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora