Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-24, 19:25   #3275
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;87614132]Jak w okolicy nic nie ma to bym brała. Nawet gdyby tfu, mieliby Cię po miesiącu- dwóch zwolnić, czy sama byś miała odejść. Może w międzyczasie trafi się coś lepszego Nic nie stracisz.[/QUOTE]I chyba tak zrobię. Koleś do mnie (rekruter) "przyszłaś 5 min za wcześnie idź do socjalnego" ja że dobrze tylko gdzie ten socjalny? A on rzucił że " na górze" .. także po firmie szukałam socjalnego jak głupia a nie było się kogo zapytać nawet . Znalazłam, postalam chwilę i słysze taki krzyk "chodź " ale olalam i się okazało że do mnie krzyczy rekruter [emoji849] nie zapraszam czy coś tylko z korytarza "chodź " . Potem jak wracałam z sali z rozmowy stała grupka dziewczyn pola.kawe i jak przechodziłam mówiąc dzień dobry to mnie olały i stały dalej.

Pytał jak z excelem czy dam radę raporty robić i umiem różne funkcje. Szczerze to umiałam.kiedys, tylko ja nie mam.excela.w domu i nie mam, ale zapisze się na kurs.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora