Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 08:32   #3286
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
Teraz na zwolnieniach wprowadzili kody. Kod 1 oznacza, że trzeba pozostawać w domu. Kod 2 natomiast, że można wyjść z domu o ile nie zakłóca to dochodzenia do zdrowia. Pewnie masz kod 2, problem tylko w tym że nie jest wyszczególnione gdzie można iść a gdzie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam kod 2. No bez potrzeby wychodzić i tak nie zamierzam, dziś wyszłam z młodym do dentysty bo go ząb bolał w nocy :/ No ale to był mus. Jutro jadę się zapisać na zabiegi. Lekarz mnie nastraszył, że można i pól roku czekać. Mam nadzieję, że jednak to będzie krócej, bo jeśli serio mam szanse na powrót do mojej starej przychodni, to nie chce znów brać wolnego na zabiegi :/ Ale nie ma co gdybać

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez netya Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja po tym co się u mnie dzieje i co mnie czeka w związku z nowym obowiązkiem to mam ochotę walnąć l4 od psychiatry. I wiem, że dobrze by mi to zrobiło, bo znowu zaczęłam się wszystkim denerwować, non stop jestem zestresowana i znowu mam problemy ze snem


Napisałaś mailowo czy jak? to jeszcze wypowiedzenia nie dałaś albo ta kierowniczka Ci nie dała? myślałam że już wtedy to zostało załatwione albo nie wiem źle przeczytałam xD

Fajnie, że masz opcję z pracą



Ja mam to samo

Szkoda, że z pracą nie wyszło, ale może i lepiej patrząc jak się zachowali.



Ja też nie wiem czy podołam nowemu zadaniu i obawiam się że będzie totalna klapa. Atmosfera też siadła a 2 miesiące było spoko.
Weź może na chwilę i szukaj dalej. Skoro tym bardziej nieźle płacą.


Ja dziś średni dzień też miałam, noc cała w nerwach, średnie samopoczucie cały dzień, znow wystarczyły z 3 zdania żeby mnie zirytować. Pocieszyłam się rozmową z koleżanką z drugiego pokoju, która też jest nowa i o dziwo ma te same spostrzeżenia odnośnie do tej dziewczyny, która wróciła z l4 i do tej z którą siedzę. Czyli jednak nie jestem jakaś dziwna.
Tak czy siak od marca obawiam się, że będzie jeszcze gorzej, a potem będą teksty "a nie mówiłam, że nie dasz rady"
Napisałam koleżankom na grupie na facebooku. Miałyśmy zamkniętą grupe dla siebie, żeby sobie wysyłac grafiki, inf jak kogos nie bedzie i takie tam. Napisałam im co myślę o tym co mi zrobiły, że mi cichcem załatwiły zwolnienie itd. Może niepotrzebnie, ale trudno. Żadna sie nie odniosła do tego, jeszcze mnie 2 z 3 wywaliły ze znajomych na facebooku A wypowiedzenie UOP w żłobku dostałam w piątek. Sama musiałam jeszcze złożyć wypowiedzenie umowy zlecenia do przedszkola. To już tez za mną.
__________________
Książkoholiczka

Edytowane przez siabra
Czas edycji: 2020-02-25 o 09:55
siabra jest offline Zgłoś do moderatora