Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-25, 09:43   #3288
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Mam kod 2. No bez potrzeby wychodzić i tak nie zamierzam, dziś wyszłam z młodym do dentysty bo go ząb bolał w nocy :/ No ale to był mus. Jutro jadę się zapisać na zabiegi. Lekarz mnie nastraszył, że można i pól roku czekać. Mam nadzieję, że jednak to będzie krócej, bo jeśli serio mam szanse na powrót do mojej starej przychodni, to nie chce znów brać wolnego na zabiegi :/ Ale nie ma co gdybać

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Napisałam koleżankom na grupie na facebooku. Miałyśmy zamkniętą grupe dla siebie, żeby sobie wysyłac grafiki, inf jak kogos nie bedzie i takie tam. Napisałam im co myślę o tym co mi zrobiły, że mi cichcem załatwiły zwolnienie itd. Może niepotrzebnie, ale trudno. Żadna sie nie odniosła do tego, jeszcze mnie 2 z 3 wywaliły ze znajomych na facebooku A wypowiedzenie dostałam w piątek.
Kobiety na poziomie ..porażka, dobrze że już nie będziesz miała nic z nimi wspólnego [emoji6]

Huren - rozumiem Cię, a jeszcze jak się słyszy że się nic nie robi. To dołujące.
Ja też miałam taki.moment że to słyszałam ale najczęściej od babci. I kiedyś jej odpowiedziałam że przecież moja dobra sąsiadka (27l) siedzi nie pracuje nigdzie ( i nie zamierza) i nikt jej tyłka nie truje tak To usłyszałam że przecież ma dziecko i faceta..[emoji848]
Dziecko -(7 lat ma) no i ten facet no ustawiona do końca życia [emoji849] nie wiem skąd niektórzy ludzie biorą takie myślenie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora