Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-25, 11:11   #3295
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MrsLalee Pokaż wiadomość
Ja też miałam taki.moment że to słyszałam ale najczęściej od babci. I kiedyś jej odpowiedziałam że przecież moja dobra sąsiadka (27l) siedzi nie pracuje nigdzie ( i nie zamierza) i nikt jej tyłka nie truje tak To usłyszałam że przecież ma dziecko i faceta..[emoji848]
Dziecko -(7 lat ma) no i ten facet no ustawiona do końca życia [emoji849] nie wiem skąd niektórzy ludzie biorą takie myślenie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy w rodzinie TŻ taką agentkę - ma 28 lat, w swoim cudownym życiu przepracowała 1 (słownie JEDEN) dzień i stwierdziła, że praca 50 metrów od domu w sklepie jest za ciężka. Siedzi w domu i prowadzi bloga, a na Instagramie pełno jej cudownych życiowych porad i pokazywania jakie ma cudowne życie, jaka jest "zapracowana" Za to jej chłop zapie...la w stolarce i dama żyje jak jej się marzyło
Cytat:
Napisane przez huren Pokaż wiadomość
W UP od września słyszę, że jest przestój. Spotkania tam to jakaś kpina. Panie, które wiecznie nic nie wiedzą i rozkładają ręce..
Ja mam swoje kolejne spotkanie 23 marca. Pani z PUP już na ostatnim spotkaniu mi powiedziała wprost, żebym intensywnie szukała pracy przez ten czas. Jedyna bolączką u mnie jest język angielski - dzisiaj podstawa pracy. Ale kursów językowych nie finansują tak chętnie z tego co wiem od znajomego...
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora