Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-27, 08:14   #805
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 11

Tettrik, ale kijowo:/ to była starsza osoba? Bo mi się coś majaczy o studentce. Jeśli młoda to tym bardziej przekichane dla niej, że w młodym wieku a już takie problemy ma.

Zostaje nie tracić nadziei, że wyjdziecie na tej zmianie lepiej ale poszukiwania i cały ten okres, to jednak masakra.



Fajnie, że urządzanie dobiega końca i kolejne rzeczy są zrobione. Cieszy to wszystko. Człowiek przebrnął przez to "bagno"
U nas sprzątanie nie było złe i to wszystko dzięki M. bo co prawda zajechał nasz odkurzacz ale odkurzał podłogi przed położeniem paneli milion razy. Nie wychodził nam kurz w ogóle.



Dziękuje jeszcze raz Dziś M. załatwi to co będzie mógł i pewnie w przeciągu tygodnia zacznie pracę. Super bo będzie dalej w Luxmedzie (tylko mogliby jakoś lepiej zorganizować rejestracje bo już mnie coś trafia) i też Multisport będzie. To już jak nic trzeba będzie zacząć się ruszać.


Przyszłam dziś do pracy w samej obrączce. Mam mega popękaną skórę między palcami, łuszczy się i chciałam zdjąć wszystko ale dziwnie mi było bez obrączki. W sumie w samej obrączce też dziwnie bo nigdy tak nie nosiłam. Idę kupić kolejny krem, nie wiem już co w sumie kupić. Nie mogę sobie z tym poradzić:/
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując