Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-02, 09:48   #2333
Gosica82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 62
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cześć,

Co może być przyczyną zmniejszenia obfitości okresu? Jestem po 30 i zawsze miałam regularne miesiączki (co 27-29 dni), trwały 3-4 dni, pierwszy i drugi dzień były raczej obfite. Musiałam wymieniać tampony co kilka godzin

W styczniu dostałam okres, który trwał raptem 2 dni (3 dzień to już w zasadzie plamienie) i był skąpy, ale było to po powrocie z egzotycznych wakacji i pomyślałam, że to jest przyczyna Okres, który dostałam w lutym też odbiegał długością i obfitością od moich wcześniejszych miesiączek

W połowie cyklu w styczniu byłam u ginekologa, ale nie mówiłam mu o skąpym okresie, bo na tamten moment była to jednorazowa sytuacja. Badania hormonów, które zrobiłam na zlecenie lekarza wyszły w normie (prolaktyna, estrogen, testosteron).

W lutym byłam chora (grypa), czy to może być przyczyna? Nigdy tak nie miałam, nawet po chorobie okres mi się nie zmieniał. Trochę mnie martwi, że sytuacja powtarza się kolejny miesiąc Dodam jeszcze, że mam stałą wagę. W ciąży raczej też nie jestem, bo nie mam innych objawów, które by mogły na to wskazywać
Gosica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując