Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-03, 20:55   #207
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny .. mozna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy [emoji847]
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Oo to duży chłopak 🤩 pytam bo też mamy synka i zastanawiam się jak to rozegrać, chcielismy go do kościoła żeby niósł obrączki a potem już na weselu bym go komuś "sprzedała" [emoji38] i na poprawinach by był normalnie, ale każdy mi mówi będziesz tego żałować, to twój syn będzie rodzina to się nim zajma.. ja to rozumiem i doceniam ale z drugiej strony nie chce nikogo obarczać żeby się nim cały wieczór opiekował, też nie chce żebym ciągle się za nim oglądała np jak zapłacze albo będzie marudny to będę ciągle myslec co się dzieje, że pora np spać itp i nie będę się bawić a to jest dzień jeden w życiu..
Brzmie jak wyrodna matka?[emoji848]
Nasz syn w dniu naszego ślubu będzie miał niecałe 3 latka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to nie brzmi jak wyrodna matka [emoji8] zrozumiałe jest to, ze martwisz się tym jak to będzie wyglądać. I masz rację, ze ostatecznie moze się skonczyc na tym, ze Ty bedziesz sie tylko denerwować czy Twojemu dziecku jest dobrze, a wiadomo, ze wtedy nici z zabawy. A ślubu przecież nie powtorzysz...

My 21.03 jedziemy zaklepac salę już i przy okazji obgadać menu i może dopytać o szczegóły Dja jakiego menager sali by nam polecił [emoji4][emoji4]
I bede juz mogla napisac do wybranego fotografa, mam nadzieje ze jescze kilka terminow ma wolnych [emoji3] [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując