Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endometrioza - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-04, 12:11   #1585
EmilkaBo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 13
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Hej mam pytanie - 6 lutego miałam okres - mam nieregularne miesiączki, a od zeszłego tygodnia tj. Od piątku 28.02 mam dziwne upławy- brazowe skrzepy, niekiedy z domieszką krwi, w sobotę trochę bolał mnie brzuch okresowo i zastanawiam się co to jest - wcześniej miałam dużo śluzu więc to może objaw poowulacyjny ? Poczytałam jednak trochę o endometriozie i już sama nie wiem czy to nie jest to. W listopadzie byłam u ginekologa bo miałam właśnie wtedy taki plamienie między miesiaczkowe ale było bardziej czerwone, lejące ginekolog stwierdziła, że tak może być bo pecherzyk graffa nie może się przebić- widziała na usg pecherzyk, tak jej się przynajmniej wydawało, bo przez chwilę się zawachała i powiedziała że jest mała torbiel po czym sprostowała ze to raczej pęcherzyk? Moje miesiaczki są bolesne, nieregularne, ale co trafię do lekarza to proponuje mi tabletki anty. Dodam że ginekolog miała małe problemy ze zrobieniem usg bo jestem jeszcze dziewicą ale jej się udało. Czy to możliwe że czegoś nie dopatrzyła, przetoczyła? Dodam że sama z ciekawości zrobiłam sobie Ca125 i wyszło niskie, czy sam marker może wykluczyć endometrioze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
EmilkaBo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując