Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-16, 21:25   #2
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Haha, dobry pomysł. No to wrzucam mój usunięty spojler z tamtego wątku:



Nadrobiłam trzy odcinki. Pary prezentują się tak:

99% czyli Łukasz i Oliwia. Dowód na to, że para pięknych ludzi zawsze się dogada. Oliwia przypomina babeczkę z Chirurgów (K. Heigl), Łukasz - Zielińskiego z Policjantek i Policjantów Razem wyglądają jak z obrazka i nic dziwnego, że zostaną razem (jeśli wierzyć spojlerowi). Szkoda tylko, że tak popsuli makijaż i włosy Oliwii - zdecydowanie jest to delikatna uroda do stylizacji naturalnych, nawet na duże uroczystości. A takie cieniutkie włosy trzeba upinać, mam podobne i w takich loczkach tez wyglądam jak wypłosz. Ale ogólne wrażenie super.

50% czyli Aga i Wojtek. Tutaj uroda jest ok, bez szału ale i bez dramatu u obojga, więc kluczowe będą charaktery. Aga wyglądała bardzo ładnie, lepiej niż w codziennych stylizacjach. Łukasz na sali ślubów zaczął zachowywać się jak Zrobek 2. Myślę, że mogą się dogadać, bo on to taki śmieszek ekstrawertyk, a ona luzacka babka. Mają szanse, jeśli jemu nie przeszkodzi jej tusza, a jej jego durne żarciki.

1% czyli Joanna i Gapcio. Asia wyglądała bardzo ładnie i było mi jej bardzo szkoda. Gapcia totalnie skrzywdził komentarzami Mosak, który już chyba nie pamięta, jak zadawał szyku siwą, suchą grzywą w pierwszym sezonie. Ale i bez podkładu Mosaka, Gapcio to chyba porażka i Asia będzie zrozpaczona. Nie rozumiem, jak mogli zrobić coś takiego samotnej, przestraszonej i niepewnej dziewczynie. W dodatku ładnej i ogarniętej. Powtórka z Martyny i Przemka, choć Gapcio jest chyba znacznie lepszy od tamtego. Sukcesu tutaj jednak raczej nie będzie.

A pan burmistrz do odstrzału z kolejnych edycji, ile razy można się pomylić na trzech krótkich ceremoniach?

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-03-16 o 21:26
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując