Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-18, 17:01   #2430
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Calineczka Lu lepiej, od niedzieli bez gorączki [emoji120][emoji173]️ Z oczkiem wtedy co pisałam, że jest lepiej to jednak pogorszyło się, ale udało mi się skontaktować że znajomą okulistką, powiedziała jak sprawdzić czy to nie po urazie i jakie krople bez recepty zapuszczać. Jeszcze troszkę zaczerwienione, ale na pewno nie jest gorzej.

Też muszę zamówić kilka rzeczy. Dziewczyny jak podchodzicie do przesyłek, stosujecie jakieś środki ostrożności? Wiadomo, z paczkomatow najlepiej odebrać bezdotykowo, ale oprócz tego robicie paczkom jakąś kwarantannę, albo spryskujecie czymś? [emoji12] Do mnie teraz idzie przesyłka z limango, zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest gdzieś w Niemczech pakowane [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super.
Nie wiedziałam, że takie teraz problemy z dostępem do lekarzy...
Mąż odebrał wczoraj kilka paczek z paczkomatu, nie potrzebowaliśmy ich na już i zostawiliśmy do dzisiaj w aucie
Wirus na kartonie do doby max może przezyć.

Ja się martwię, bo mąż musi się pojawiać w pracy, a ja jestem w grupie ryzyka.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
na usg wyszedł pusty pęcherzyk, także ubmnie ciąża przestała się rozwijać. Mam jeszcze zrobić betę dla pewności, ale dzisiaj ze wzgl na koronowirusa laboratoria juz zamkniete. Jutro pojade.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki za betę, może jeszcze za wcześnie.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując