Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-21, 09:49   #3927
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Eceea być może po prostu nie widzisz, że twoje odpowiedzi do Smerfetki były niezbyt uprzejme. Ok, taki masz styl. Może dla Ciebie jest to normalny dialog, może to jest twój sposób na komunikowanie się z ludźmi. Ale jak widzisz, po wypowiedziach innych dziewczyn, raczej większości też się to nie spodobało, ewentualnie się nie odniosły. We mnie też nie ma zgody na takie zachowanie. W mojej ocenie to było po prostu chamskie.

I nie wnikam ile pomogłyście Agacie na priv. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo ona oceniła twoje zachowanie, które mogłyśmy wszystkie zobaczyć i jak dla mnie miała rację. I chociażbyś pomogła jej ogromnie, to nie zmienia faktu, że Smerfetke potraktowałaś chamsko.

A tekst, że Agata nic nie wnosi do naszego wątku, już jest poniżej pasa. Wolę czytać jej sto pytań tygodniowo niż twoje chamskie odzywki. W sumie to ja też niewiele wnoszę, bo zwyczajnie nie mam czasu by tu regularnie zajrzeć i napisać coś mądrego i wartościowego, a jedynie z doskoku machnę kilka słów.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora