Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 18:26   #4649
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Ja mam bb z filtrem 50, jeśli to może Ci w czymś pomóc.
Niestety myślałam o czymś innym, ale w końcu zamówiłam bioderme [1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87693720]Ja tylko w majtkach, też wygodnie

Z karetką na szczęście fałszywy alarm, wrócili bez pacjenta i odjechali. Ufff. Za to w mieście moich rodziców ponoć babka zgłosiła się z koronawirusem na SOR Cała zmiana w szpitalu siedzi teraz na kwarantannie. Nie wiem skąd się takie ameby umysłowe biorą. Niektórym chyba trzeba te wszystkie komunikaty na czole napisać żeby zrozumieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale oni byli w kombinezonach czy co że pomyślałaś od razu o tym?

U mnie też była ostatnio karetka na sygnale, panowie biegli na górę, po 30 minutach schodzili bez pacjenta, niestety na drugi dzień na klatce nekrolog.
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
U mnie w K. do sklepu wpuszczają po 5 osób w ramach bezpieczeńsywa. A u Was jak?
W Biedronce wszyscy jak leci, masakra.
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo zakupy robiłam w pt w Netto[emoji12] dopiero jutro coś kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Muszę chyba po przyjściu do domu zabrać się za ćwiczenia, bo marznę coś dzisiaj. Zresztą od kilku dni jestem zmarznięta, ale to chyba reakcja na stresująca sytuacje[emoji19]z drugiej strony czuję senność i mam ochotę na kimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio też taka chodzę, w styczniu nie grzałam tyle co teraz
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Może to dziwnie teraz zabrzmi, ale ja intuicyjnie czuję że będę zdana na taki ośrodek. Dzieci nie mamy, to nie sądzę że ktoś starą ciotką się zajmie[emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Jestem już po treningu, pogibałam się, wykąpalam i teraz już pod kocykiem przed tv. A która z was ćwiczyła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj nie, mam dwa dni przerwy ale zrobiłam spacer 3 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora