Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 15:36   #259
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U nas tak samo, i młodzi bez masek i rękawiczek potrafią w sklepie udawać, że nie widzą kolejki



Dużo zdrówka



Nie wyrodna tylko normalna , ja chyba od jutra zacznę na przejażdżki samochodem wyjeżdżać po okolicy, mimo, że ogród do spacerów mam, czytałam, że po kwarantannie w Chinach 1/3 małżeństw się rozwodzi .......
Dzieki
Tez to widzialam jak wskakuja w te przerwy miedzy ludźmi w kolejce

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja tez sie odcinam od wiadomosci, nie sledze caly dzien bo panika by mnie chyba ogarnela. czytam romanse i lekkie kryminaly. Niby powinnam sie zajac ogrodem i garazem ale z dnia na dzien przekladam. Po przejrzeniu stanu kosmetykow ciesze sie ze mam duzo! W akcie desperacji w Lidlu kupilam plyn micelarny dzien przed stanem alarmowym. Badziewie, tak samo slabo zmywa makijaz jak Filorga, ale nie kosztuje 20E a nieco ponad 1 Euro.
Ja pracuje, wiec nie mam wiecej czasu niz zwykle. Silowni nie ma, ale ćwiczę troche w domu.
My chyba z mezem jestesmy introwertykami, bo nie odczuwamy skutkow izolacji Moge siedziec w domu, nie przeszkadza mi to. Boli mnie tylko ten ogrom cierpienia na swiecie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora