Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-29, 11:38   #629
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
w sumie chodzi o trzy rzeczy, pierwsza wszystko trzeba wyjść pół godziny wcześniej z lodówki-jogurt i jajka, ja robię kubeczkowe, czyli odmierzam wszystko kubeczkiem, dwa mieszać dosłownie moment, tylko do połączenia, a trzy, choć uwielbiam ciasta z masą dodatków, to trzeba owoców dać mało, jak będzie za dużo zakalec murowany, ja na dużą blachę dałam tylko 1,5 jabłka....
Dzięki za cenne wskazówki zrobię podejście do tego kubeczkowego
Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Tak tak, surową w plasterki i na kanapki.


Mi wczoraj w trakcie robienia pierogów mąka się skończyła i poszłam do Żabki pod blokiem, a tam nie było wcale żadnej! Więc poleciałam szybko do dalszej i większej, a tam była, ale ostatnie 4 kg. Wzięłam 2, ale chyba zamówię jeszcze na allegro chlebową, tym bardziej, że narobiłaś mi na focaccię smaka

Rano upiekłam drożdżówki. Wyszły aż 4 ciasto z dodatkiem kardamonu, nadzienie migdałowe.
Przepiękne!
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Pelagia piękny ten chlebek , jadlabym [emoji7][emoji1] No pierogi na patelni podgrzewam , daje troszkę ma dla klarowanego , i grzeje. Daje cebulkę.

Melduję 74 pierogi. Niestety 3 poszły na stratę , ale reszta ok. Tylko moje to sa duże i grube [emoji23][emoji23] nie wrzucę zdjęcia , bo już sa w trakcie mrozenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora