Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 18:33   #2396
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

U mnie denko trwa:
- Isana,kremowy żel pod prysznic,jogurt i owoce [emoji7](zakochałam się i przy najbliższej okazji zamierzam znów go kupić [emoji16]zapach pomarańcza,wiśnia malina truskawka.za każdym razem coś innego czuję.Och jak przyjemnie było go zużywac[emoji4] )
- Schwarzkopf Palette, farba do włosów (a raczej rozjaśniacz [emoji848])
- Alverde, mini krem do rąk
- Alverde mini odżywka do włosów.
- L'occitane ,paletki pod oczy..

AnulaQa jak miło Cię widzieć [emoji4] Mnie też nie ruszają te wszystkie nowości kosmetyczne, produkty reklamowane,zachwalane na wszystkich forach czy kanałach jutubowych. Poroniłam czystki (kosmetyki których nie używałam przynajmniej 3 miesiące,lakiery ,
ciebie pojedyńcze, podkłady ,które o dziwo u mnie tylko się rolowaly,nie sprawdzały, lub tak zapychały że o ludu..[emoji82][emoji33]).
Na bieżąco kupuje żele pod prysznic(obecnie robię tak,że mam dwa w zapasie,a wcześniej 4-5 to minimum....) ,Szampony schodzą jak woda(ale tu szampon ma myć w moim orzypadku-tu nie mam jakichś specjalnych wymagań.Balsam mam 1 i to mecze go już dłuższy czas k zużycie jest znikome [emoji16]żeby to się chciało.....


Większości z nas obecna sytuacja(dyspensa zakupowa [emoji6]) przyniesie tylko korzysci.-mamy czas zużyć zapasy,co ja zresztą uskuteczniam.[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2020-03-30 o 18:37
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując