Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-31, 17:10   #3227
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Koszule nocne skąd polecacie ?
Dolce Sonno, Italian Fashion, Doctor Nap. Ogólnie polecam stronę "szykowna mama", tam jest duży wybór różnych firm


Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pochwalisz się co kupiłaś córce ? Ja wczoraj zamówiłam trochę nowych „gier”, potrzebujemy nowości;-) mam nadzieje, że do świąt dojdzie
Obkupiłam ją w ubranka, bo ze wszystkiego powoli wyrasta więc już ma garderobę na wiosnę i lato uzupełnioną I pierwsze buciki jej zamówiłam, zobaczymy czy trafiłam z rozmiarem Ale jako że wykazuje powoli coraz większe zainteresowanie książeczkami (do tej pory od razu je wyrzucała jak chciałam jej pokazać) chcę jej kilka zamówić, zwłaszcza słynnego Pucia, zobaczymy czy nam też się spodoba


Cytat:
Napisane przez Nikaa1987 Pokaż wiadomość
Hej, ja niestety nie mam się czym pochwalić po polowkowych [emoji17] dzidziuś o 2 tygodnie jest w rozwoju do tyłu [emoji17] dostałam skierowanie na amniopunkcje. W sumie to bardziej boję się tego ze przez moje zle przepływy jest niedozywiony niż że jest chory ale zobaczymy [emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i maluch okazał się po prostu mniejszy niż inne w jego wieku A jeśli nie palisz, nie pijesz ani nic to nie masz Kochana wpływu na złe przepływy, czasem to się dzieje niezależnie od nas, problemy z łożyskiem i inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora