Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-01, 08:52   #2325
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja też pewnie bym od razu przy narodzinach zmarła w średniowieczu, bo mama miała CC, do tego ważyłam mało i leżałam w inkubatorze 2 tygodnie [emoji106]
Mam do siebie taki żal i w☠☠☠☠, że mam nikłe oszczędności... Niezłą będę miała nauczkę [emoji19] Kto by się spodziewał, że w parę tygodni świat stanie.
Kiedy obstawiacie, że sytuacja się uspokoi i poluzuje? Do końca roku będziemy tak żyć? Gdzieś widziałam, że latem zachorowalność może spaść, ale walnąć znów na jesień.

Pewnie niektóre zasady zostaną z nami na dłużej,ale nie wyobrażam sobie zamrożenia gospodarki na>3 miesiące. Myślę,że do końca kwietnia jeszcze będzie wszystko stało, a od maja POWOLUTKU zacznie się otwieranie firm i chodzenie do pracy.Ale to moje przypuszczania. Albo zwyczajnie od pewnego momentu pozwolą pootwierać fryzjerów i tak dalej.
Czy to ktoś tutaj pisał,że mamy (w sensie w rządzie) zapasy anty-kryzysowe na 7 tygodni? No właśnie...wnioski można sobie samemu wyciągnąć...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora