Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Natur House - jakieś doświadczenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-08, 00:36   #1275
JustynaaSB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moja droga myślę że 2,5 kg to marny wynik jak na 12 dni ale początki są trudne bo przede wszystkim trzeba przestac oszukiwać z jedzeniem. Prawidłowo odżywiając się i stosując suplementacje na pewno uda Ci się zrzucić tyle ile chcesz a utrzymanie też jest łatwiejsze z suplementami. Życzę wytrwałości w dążeniu do celu i nie można zapominać o ruchu bo to sprawia że organizm nie magazynuje. Powodzenia

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Jakiś czas temu korzystałam z usług NH i z ręką na sercu mogę polecić. Owszem jeżeli chcemy dużo zrzucić to generuje to spore koszty ale przy minimalnej ilości suplementów jest to ok 100-150zł tygodniowo przy czym dodam że stosując ścisle zalecenia dietetyka chudłam ok 2-2,5kg na tydzień udało mi się schudnąć 15 kg więc efekt był widoczny gołym okiem, niestety z powodów ekonomicznych musiałam zrezygnować ale na pozegnanie uzyskałam zalecenia celem utrzymania wagi i póki co po 5 latach nie jest źle. Główna przyczyną dla której będę polecać NH jest moja babcia 75 lat kuracja od początku do stabilizacji przeprowadzona świetnie efekt 15 kg mniej co dało jej większą sprawność efekt utrzymuje się jakieś 2 lata jest zachwycona i również poleca

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Każdy pacjent jest inny i do każdego podchodzą indywidualnie ale uważam że powinnaś dać sobie i im szanse a efekt może cię zaskoczyć tylko wytrwałości i samodyscypliny

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Jeżeli nie możesz bądź nie stać cie na wizyty co tygodniowe to jest moiwosc na wizyty co 2 tygodnie i wcale nie trzeba wykupywać większej ilości suplementów wystarczy szczerze i otwarcie porozmawiać z dietetykiem różnie to jest w różnych miastach ale moja panidietetyk była naprawdę cudowna i bardzo mi pomogła kiedy nie mogłam już pozwolić sobie na cotygodniowe wizyty
JustynaaSB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując