Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-08, 12:35   #1037
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Jak mnie tu już dawno nie było! [emoji33]Ale to ze względu na to, że z mężem jeździłam po lekarzach i załatwialiśmy jakieś prywatne rehabilitację [emoji1751][emoji879][emoji3601] z reszta teraz to tylko wszystko prywatnie [emoji30]

Moją wizytę jak odwołali, tak teraz nie wiadomo, kiedy je wznowią [emoji17] wczoraj dzwoniłam do mojego lekarza to mówił, że mam zrobić podstawowe badania i glukozę na czczo i jak będę miała wyniki to mam dzwonić i wtedy zobaczymy co dalej. Boję się, że nie będę miała nawet wizyty połówkowej, bo jak na razie powiedział mi, że nie wiem, kiedy i czy w ogóle jakiekolwiek wizyty będą [emoji24] będę musiała szukać innego lekarza, czego na maksa chciałam uniknąć [emoji30] no zobaczę co powie po świętach.

U nas jeszcze nie wiadomo co to będzie, ale nasza córka cały czas mówi, że tam jest Stasiu. A jak mówię do niej, a jak będzie siostrzyczka, to mówi do mnie mama zwariowałaś (oczywiście jej słownictwem [emoji23]) przecież tam jest Staś [emoji23][emoji23][emoji23] no także nawet jak będzie dziewczynka to chyba będzie musiała być Stasia [emoji33][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam mieć wizytę kontrolna na koniec marca i ja mi odwołali, kolejna mam na 24 kwietnia i mam nadzieje ze ta już się odbędzie - jeżeli nie to tez będę zmuszona poszukać innego lekarza który przyjmuje prywatnie w tych czasach :/ (Bo mój niestety nawet prywatnie nie przyjmuje)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Przyszły ubranka z olx [emoji7] są w idealnym stanie [emoji16] i moje kolory [emoji3059]
Chyba będę musiała zacząć oglądać się za komodą dla młodego

Ubranka piękne [emoji7]
Wczoraj na olx znalazłam ogłoszenie ze pani odda ubranka dla chłopca. Myślałam ze większość to będą do śmieci się tylko nadawały a okazało się ze mamy piękne ubranka praktycznie nowe a kilka nawet z matkami jeszcze [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora