Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-11, 06:46   #103
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja kiedyś ćwiczyłam bardzo intensywnie później miałam trochę przerwy . Niestety popłynęłam trochę i przytyłam [emoji21] źle się czułam w nowym ciele więc znowu zaczęłam ćwiczyć i zdrowo jeść , żeby schudnąć. Niestety nie zdążyłam [emoji38] jestem w 6 tygodniu a wyglądam na 6 miesiąc [emoji1751] martwi mnie to , bo zawsze sobie wyobrażałam , że będę w dobrej formie w ciąży. Myślicie , że są na to jakieś szanse ?
Jogę ćwiczę cały czas bez przerwy .
Staram się pilnować jedzenia na 99% . Wiem , że powrót na siłownię będzie teraz niebezpieczny bo miałam długa przerwę , zostaje mi ćwiczyć w domu z piłką [emoji2368]
Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Hej, przywitam się.

Test robiłam wczoraj i dziś. Dziś już po minucie - dwie wyraźne krechy.
Zrobiłam test po tym jak okres spóźniał mi się 10 dzień a ja codziennie czułam sie lub jak przed okresem tylko okresu nie było [emoji28] .

Telewizyte mam umówioną na wtorek - dopiero po niej lekarz wystawia zlecenie na wizytę w placówce.

Trochę się boję. Nadal nie mogę uwierzyć że to ciąża - coś za łatwo poszło w mojej opinii [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! witamy [emoji16]
To byl również mój pierwszy objaw : Ból brzucha jak na okres ..i boli tak do dziś. Już byłam uzbrojona na okres za kaDym razem jak szłam spać. Po 5 dniach zrobiłam test i od razu pojawiły się dwie kreski

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora