Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narkotyki a kofeina.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-14, 08:32   #21
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jakoś dzieciaki umierają od zbyt wysokiego stężenia kofeiny. Nie moja wina że nie kojarzysz tego iż społecznym problemem jest masowe spożywanie energetyków. Tak, to ten Twój tzw. "społeczny problem".

Nie kojarzę u siebie chęci sięgania po "kolejny kieliszek" alkoholu kiedy wiem, że mam dosyć. Podobnie jest wtedy kiedy palę marihuanę czy kiedy biorę mefkę (lub inne substancje). Pisz za siebie a nie za innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba Ci się z dopalaczami pomyliło. A w ogóle dzieciaki to osobny problem. Na tym forum chyba ich nie ma więc i w odniesieniu do dorosłych argumentuję. Nie pisze za siebie bo nigdy tego nie próbowałem a społeczne skutki narkomanii i alkoholizmu są znane. Statystyki tworzą także tacy co myśleli, że zawsze to będą mieć pod kontrolą.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie kojarzę u siebie chęci sięgania po "kolejny kieliszek" alkoholu kiedy wiem, że mam dosyć. Podobnie jest wtedy kiedy palę marihuanę czy kiedy biorę mefkę (lub inne substancje). Pisz za siebie a nie za innych
No właśnie, mieć dosyć. Pojęcie względne.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Jeżeli Wam pasuje mieć odmienne stany świadomości oraz ryzyko uzaleznienia to Wasza sprawa, natomiast kawa ma się do tego jak Żyd do Gestapo.

Edytowane przez Quarantine
Czas edycji: 2020-04-14 o 08:27
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując