Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysfunkcyjny w poprzednim związku, książę z bajki w nowym?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 21:41   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dysfunkcyjny w poprzednim związku, książę z bajki w nowym?

Cytat:
Przyznał ze obawiał się zawsze samotności a przy niej czuł się bezpiecznie, natomiast ten argument nie działa na jego korzyść w mojej opinii. W dodatku informacje o tym wszystkim dozował i ubierał w zestawienie „zobacz, w końcu to Ciebie wybrałem wiec w czym problem, nie moja wina ze tego nie czułem do tej kobiety”. Ale dziewczyna jest po 30, ma problemy z tarczyca i bardzo chciała mieć dzieci a on 2 lata robił wielkie powroty z każda partnerka, która okazywała się nie taka albo coś mu odwaliła
Ja jestem bardzo szczera i emocjonalną osobą oraz oddaną partnerką, nie przeczę od początku jestem w tym człowieku bardzo zakochana ale ta sytuacja jest tak wielką rysą na jego obrazie ze nie czuję się pewnie
Ale ja nie rozumiem, naprawdę. Z tego co piszesz byli ze sobą gdy miała np. 22-30 lat, miała 8 lat by zajść w ciąże lub ustosunkować się do tego że on dzieci nie chce. To że on się wahał, że były jakieś wizje potencjalnego powrotu, mogła tak samo wyłozyć karty na stół i nie zgadzać się na rolę którą jej narzucał.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując