Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-17, 07:33   #156
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Owy mężczyzna od 25 lat oszukuje swoje otoczenie, wszystkich ludzi dookoła mnie, że w wieku 10 lat zaplanowałam zamach bombowy z 10.04.2010 oraz że chciałam zabić polskich polityków. Skonfrontowany z własnym kłamstwem dalej łże jak pies, mówiąc że się pomylił. Kłamie, że w wieku 12 lat podpisałam zobowiązanie jako TW ówczesnej służbie bezpieczeństwa. Jest Mitomanem. Przez jego kłamstwa 13 razy straciłam pracę. Mówił mi, że zrobił to z obywatelskiego obowiązku i że zawsze jest powód, że zrobi ze mnie przykład, że nigdy nigdzie nie dostanę już pracy i że będę zdychała na rencie w przytułku dla psychicznie chorych, że zadbał o to. Ze to jest jego życiową misją, "bo chciała zabić prezydenta Kaczorowskiego i innych". On ma urojenia na moim punkcie. Opowiadał sąsiadom z mojego osiedla, że to ja jestem Inką, która boi się zeznawać przeciwko mafii paliwowej. Czuję się jak w procesie Piszczyka. AAAA. Jeszcze dowiedziałam się o sobie, że jestem żywym towarem ze Szwecji. Nigdy nie byłam we Szwecji. W 1997 roku pierwszy i ostatni raz byłam za granicą - w Czechach, na Słowacji i w Austrii w ramach młodzieżowego obozu sportowego, z koleżanką z klasy. Niedawno dowiedziałam się od sąsiadki z bloku, że cierpię na schizofrenię paranoidalną, od 14 lat, po tym jak to zgłosiłam na policji.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując