Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-19, 14:55   #161
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Po wyjściu z oddziału rehabilitacji czeka mnie pobyt na psychiatrii w Krakowie...już dzisiaj czuję się jakbym siedziała w psychiatryku. Dostaję leki uspokajające i antydepresanty, do tego przychodzi do mnie psycholog trzy razy w tygodniu. Wiem, że będę musiała odbyć kilkuletnią psychoterapię, co niezbyt się mi podoba. Czekają mnie circa dwa lata w szpitalu psychiatrycznym na intensywnej psychoterapii bahawioralno-poznawczej, a potem jeszcze trzy lub cztery lata terapii u psychologa - wizyta raz lub dwa razy w miesiącu po 1 godzinie. Mężczyzna, który mnie skrzywdził, wierzy, że nigdy nie poniesie konsekwencji z racji zarzucanych mu czynów, gdyż-jak sam uważa: to on jest KIMŚ, a ja jestem dla niego niczym i w ogóle nie mam dla niego wartości jako ludzką istota. Nie mogę porozmawiać z moim pastorem, bo muszę ukrywać moje wyznanie - jestem kelwinką. Wg niego w Polsce można być tylko katolikiem lub żydem, w związku z tym powinnam zmienić wyznanie na judaizm lub rzymski katolicyzm. Protestanci są dla niego niczym, a nie nikim. Niejednokrotnie obraził moje uczucia religijne, nadal obraża ludzi mojego wyznania. Mówi o nas, że jesteśmy bezbożnikami i nasieniem szatana, a to obraża moje uczucia religijne. Ķłamie na mój temat, rozwiewa to wszelkie wątpliwości, odnośnie tego kim ten człowiek jest. Łykam nerwosol.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dubel
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl

Edytowane przez elkiza81
Czas edycji: 2020-04-19 o 14:57
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując