Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-19, 23:51   #167
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja mam Dyson AnimalPro i kocham młościa ogromną
No właśnie widzę, że zdania na temat roomby są pół na pół - może to kwestia grubości ścian? Teraz mam electroluxa i czasami się gubi a czasami wraca do bazy jak po sznurku...

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



no właśnie tego się boję, że ten mix będzie jak z wyciskarką wolnoobrotowa za chorą kasę czy maszyną do pieczenia chleba, różnymi blenderami itd... musze się zastanowić, z drugiej strony ja gotuję obiad na dwa dni dla dwóch osób i nie ma szans żeby w takiej maszynie się zmieścił..

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



mam dysona animal pro i electrolux automatyczny z serii gwiezdna wojny i się nie zgadzam - dla mnie one spełniają dwie oddzielne funkcje: automatyczny jeżdzi i zbiera paproszki codziennie a dysonem przejeżdżam dokładniej raz w tygodniu ale może dlatego, że mam koty to doceniam, że jeździ i zbiera codziennie kłaczki, nie musi być super dokładnie ale to zawsze pomoc

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



Tak, my odkąd kupiliśmy dysona 5 lat temu to zwykły odkurzacz stoi w garażu uwielbiam nim odkurzać kanapy (z kociej sierści) i to że nie muszę uważać na żadne kable
kiedyś nawet poszłam poodkurzac taras z lenistwa bo nie lubie zamiatać

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



a dla ilu osób gotujesz w mixie? i co na przykład? bo w ogóle nie mam pojecia jakie to ma możliwości
zgadzam się w 100% - automatyczny odkurzacz to dodatek, kiedy w ciagu tygodnia chcesz żeby było ogarniete a potem np w sobotę dysonem ogarniasz raz a dobrze

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



Dokładnie u mnie jest to samo dlatego chciałam do tej rodzinki dołączyć robota mopującego i docelowo mój automatyczny electrolux zamienic na najnowszą roombe (bo się sama opróżnia - lenistwo - raz na miesiąc trzeba wyrzucić z tego pojemnika)

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Mój ma 5 lat i jedyne uszkodzenia jakie zaliczył to na szczotce zdarta naklejka (przez kogoś kto go od nas pożyczył) - jest mega ok po tych 5ciu latach
jedynie ostatnio wydaje mi się, że mu krócej akumulator trzyma i już zaczęlam nowe modele oglądać ale małż mnie uświadomił że wystarczy nowy akumulator kupić

Głównie gotuje dla dwóch, ale mamy często gości, wiec zdarza się o wiele więcej :P. Moim zdaniem przepisy standardowo są na 3-4 osoby. Z naciskiem na 4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora