Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 16:40   #162
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 698
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87779273]to nie są znaki życia....[/QUOTE]No wiem, ale już tłumaczyłam, jak to działa. Wcześniej nie lajkowal, nie interesował się moim profilem. Przecież ja nie uważam, że on w ten sposób daje mi znać o wielkim uczuciu do mnie tylko że pozwala mi to myśleć, że znowu będzie chciał się umówić na seks po tym całym zamknięciu, co dość logiczne, bo pewnie go brzydko mówiąc ciśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ależ skąd.
Dlatego to się nazywa niezobowiązująca relacja.
No ok, no to w takim razie wolałabym być kochanką, o jakiej pisze chacaos albo przyjaciółką z profitami, z naciskiem jednak na słowo _przyjaciółka_. A nie laską, do której można się odezwać raz na pół roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując