Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 07:46   #856
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych mdłości. Czuje sie osłabiona tylko, taki ogólny brak mi sił trochę i tyle. Senna na pewno bardziej jestem i chodzę wczesnie spać a tak to nic.

Mam pytanko do może bardziej doświadczonych. Biorę tą luteinę dwa razy dziennie od środy i wczoraj (czyli w niedziele) wypłynęło mi tego wszystkiego sporo [emoji33] byłam w szoku ale to chyba wszystkie te resztki tabletek. Ogolnie to wiem ze to może wypływać wiec mnie to nie dziwi ze sie to wszystko tam nie rozpuszcza, ale czy to możliwe zeby dopiero po tylu dniach i wszystko na raz???
Nie wiem czy to nie jakieś dziwne. Fakt ze przed samym wypłynięciem pobolewal mnie brzuch [emoji85] kto mnie uspokoi jak nie wy? [emoji120][emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie czasem więcej czasem mniej ale nie jakoś dużo. Z tego co czytałam to sie szybko wchłania więc raczej spokojnie [emoji846] U nnie znowu takie jakby plamienia. W sobote było zero i się ucieszyłam że przeszło a wczoraj znowu [emoji852]️ Oby do środy, nie mam siły się zamartwiać. Niech sobie rekin robi co chce, ja mu dałam warunki do wzrostu, teraz jego kolej [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora