Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-27, 16:49   #665
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.



W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?

Cholera... ciągle kusi.



Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.

Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.

Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.

Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.

Bo z tym serum to jest tak ze jak używałam to przyzwyczaiłam się do niego i wydawało mi się ze nic nie robi a jak odstawiłam to zauważyłam ze jednak cera nie jest tak ładna jak podczas używania. Kiedyś miałam zapas z podróży przywieziony i używałam przez rok.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Możesz napisać jaki masz rodzaj cery i jaki kolor posiadasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam vanilla 02 i skore mieszana suche policzki i przetłuszczająca się strefę t. Moja przyjaciółka ma sucha. On daje taki mokry efekt na skórze ale zdrowo wyglada dzięki temu. I mimo ze trochę zaczerwienień miałam to jakoś ładnie niwelował. Zrobię jeszcze jedno podejście jak mi się cera uspokoi bo teraz szaleje po lekach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora