Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-27, 19:23   #655
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Kobieto pisałam ci już chyba z cztery razy ,że nie jestem przeciwniczką aborcji a, ty mi to wmawiasz cały czas abo nie czytasz co piszę albo po prostu nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.Sama uczestniczyłam w czarnym marszu ale jeśli ty nie widzisz różnicy między ciążą w 12tygodniu a w 35 przykładowo to nic ci na to nie poradzę.Zakazanie aborcji przynajmniej i nie zezwolenie jej przynajmniej w ciężkich przypadkach jest odebraniem praw kobiet.Tak samo jak pogwałceniem praw człowieka jest dopuszczenie do tak późnej aborcji.

Nie wiem czemu piszesz że mam się nie wtrącać i dać spokój kobietom!?Tak samo jak byś napisała niech inni robią krzywdę dzieciom to ich sprawa.Bez sensu jest mówić że jest w twoim ciele i wtedy ty możesz decydować czy je uśmiercić czy nie a jak jest już na świecie to tego nie wolno robić.Wbrew logice takie coś jest to taka sama istota jak po urodzenie tak sami czuje a ,że żyje wtedy w twoim organizmie to nie ma znaczenie.

Ty po prostu nazywasz rzeczy oczywiste inaczej i nie po imieniu.Natomiast co do Kanady to sądzę, że takie możliwości aborcyjne są wykorzystywane praktycznie tylko w extremalnych sytuacjach kiedy jest zagrożone życie matki.Jakoś nie chce mi się wierzyć jest duża grupa tam kobiet, która by taki coś zrobiła w tak wysokiej ciąży i nawet jeśli by tej ciąży nie chiała i z jakiś przyczyn wcześniej jej nie zrobiła.Zresztą chyba ta ustawa nie jest zgodna z poglądami tam kobiet.Gdzieś czytałam że 56 procent amerykanek chce obniżenia terminu wykonywania aborcji z 24 miesięcy.

Czemu mi wciskasz kit że nie chce zrozumieć kobiet???Ja je rozumiem i to doskonale.Nie rozumiem tylko uśmiercania i zabijania.
1 Widzę różnicę, ale skoro płód jest w MOIM ciele, jest moją własnością i guzik ci do tego, co z nim zrobię. Ja się o twoje 20 tygodniowe tasiemce nie dopytuję.

2 Płód to nie noworodek. Nie widzisz różnicy między biciem i znęcaniem się nad dziećmi, a zlepkiem komórek w mojej macicy?

3 Póki to jest we mnie, nie jest człowiekiem, a częścią mojej macicy. Jakie to ma mieć niby prawa?

Islandia świetnie rozwiązała temat aborcji i badań prenatalnych (dzięki czemu nie rodzą się dzieci z zespołem Downa na przykład), ale i tak zawsze będę za legalizacją aborcji bez jakichkolwiek zakazów, nakazów i limitów, bo mam głęboko w poważaniu co inna kobieta robi ze swoją macicą. Jak chcą usuwać, to niech usuwają, kto im broni? Najwidoczniej miały do tego powód i jakikolwiek on by nie był, guzik cię to powinno obchodzić. Nie twoja macica, nie twoje sprawy. Osobiście cię to w żadnym wypadku nie dotyczy i skończ już z tymi bzdurami.

Jak tak bardzo cię obchodzi krzywda dzieci, to idź na jakiś wolontariat do domu dziecka i się nimi zajmuj. Płać za nie, adoptuj, płać im za studia i szkoły.
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora