Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-27, 20:15   #1322
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
U nas Wito kręci się na boki dwa razy w ciągu ostatniego tygodnia udało mu się przekręcić świadomie z pleców na brzuch wprawdzie zajęło mu to chwilę czasu ale tak kombinował żeby się udało. Rączkami się bardzo bawi pakuję je do buzi i składa je sobie.
W gondoli się już prawie chłopak nie mieści
jutro muszę zadzwonić do przychodni co ze szczepieniami
I zadzwonić co z wizytą u audiologa bo miałam teleporade ale mają od maja ruszyć a nasza wizyta jest dość pilna, bo dalej nie wiemy czy badania przesiewowe się potwierdza czy nie.
Co do tej całej epidemii staram się podchodzić zdroworozsądkowo, bo faktycznie jest tak że za chwilę obostrzenia będą zniesione a wirus będzie nadal spotykam się z rodziną na zasadzie jak muszę, przy 3 dzieci ciężko o brak pomocy. Po za tym mój mąż pracuje normalnie więc lekko nie jest a tu jutro trzeba iść do szkoły po książki a przecież nie pójdę z całą 3.
Na długi weekend majowy tzn aż do 10 maja jedziemy na działkę w lesie bo mąż wykorzystuje 2 tydzień z urlopu tacierzynskiego. Tego mu odmówić nie mogli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam pomocy. Mąż pracuje wprawdzie z domu, ale jakby go nie było. Jeszcze największy pokój z balkonem zajmuje... A jedni dziadkowie 150 km, drudzy 400 km. Od połowy lutego jesteśmy sami z naszą gromadką.

Co do spania to moja zasypia około 20. Myjemy o 19, potem karmię i odkładam. Czasami potrafi się obudzić o 22 i do 1 imprezować, ale zostawiam ją wtedy z tatą i idę spać. Na szczęście z reguły w weekendy to robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując