Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-29, 14:47   #742
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dwa lata temu, brat znajomej w wieku Twojego Taty miał udar, rehabilitacja zajęła kilka miesięcy, ale jest zdrowy. Trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrowia dla Taty
Dzięki, wracasz mi nadzieję!

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A jakże! Moi rodzice chwilę przed 50 doznali olśnienia że na nic ta ciągła pogoń, sprzedali wszystko i kupili chatę w środku lasu z dojściem do jeziora niedaleko Czaplinka
Ja spędzałam w tych rejonach wakacje dzieciństwa.
Teraz jak jadę do rodziców na wekend to się dziwie co tam tak cicho, powietrze inne, czas inaczej płynie... No bajka.
Trzymam kciuki za tatę aby tam wrócił!
To jesteśmy prawie jak rodzina (może nawet i lepiej, że prawie)
Ja pragnęłam owce ganiać po halach, tylko Misiek marzył o "czymś większym". Ustąpiłam, ale sama nie wiem czy warto.

Zawsze kojarzyłaś mi się z silną babką i nadal mi się tak kojarzysz... ale ten Czaplinek to nas zbliżył.

Czy mogę liczyć na nocleg?




__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora