Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 07:41   #2368
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87808455]Mamaporazczwarty wszystkiego najlepszego

Ja czekam na połówkowe i mam nadzieję, że się dowiem na 100% kto tam siedzi, z synem od 14tc wiedziałam, a teraz mnie ta niepewność męczy.

Oglądaliśmy wczoraj w necie meble do pokoju młodego, pojedziemy do sklepu tylko porównać ceny, żeby wiedzieć jaka jest różnica pomiędzy ceną sklepową a u producenta. Jedne nam się spodobały obydwojgu, ale myślami wracam i tak ciągle do tych pierwszych, co widziałam... tylko oni akurat sprzedają tylko przez internet, nie współpracują z żadnym sklepem i mam obawy tak zamówić, bo czytałam, że bywają źle otwory przygotowane do śrub albo wcale nie są ponawiercane, brakuje niektórych elementów w paczkach. Albo niespasowane 2 elementy do siebie. Więc nie zamówię tak, żeby się później wściekać.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Do tych, które kiedyś nam pokazywalaś? Były ładne tylko faktycznie jeżeli okaże się, że czegoś brakuje w paczce...

Cały czas zastanawiam się nad wózkiem dla dziecka i tak myślałam o Joolz day 3 ale trochę mnie blokuje to siedzisko kubełkowe. Miałyście do czynienia z kubełkiem? I co myślicie o nim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

W ogóle zastanawiam się czemu na aplikacja pokazuje mi pierwsza stronę bez kolorów (widzę tylko zaznaczonych chłopaczków) i bez obrazków weszłam wczoraj przez komputer i tam to wszystko ładnie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora